Четверг, 02.05.2024, 05:05

«  Ноябрь 2014  »
Главная » 2014 » Ноябрь » 11 » Свято педагогічних працівників у Граківському НВК
Свято педагогічних працівників у Граківському НВК

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, наполеглива праця, що збагачує світ мудрістю, знанням, милосердям, людяністю. Учнівське самоврядування Граківського НВК 3 жовтня радо привітало шановних вчителів з їх професійним святом – Днем працівника освіти!

Ми щиросердечно побажали, нашим дорогим учителям, на всі роки душевної наснаги, педагогічної невтомності, вагомих здобутків, а ще - учнівської і батьківської шани і любові, домашнього благополуччя і особистого щастя. Зі словами привітання на адресу вчителів також виступив сільський голова Наумов В.М., а також, як гостинний хазяїн, своїх колег привітав із професійним святом директор Граківського НВК Михайлов О.В.

Для наших рідних учителів, у цей день, ми підготували святкову програму у вигляді мандрівки по уроках. Опинившись у початковій школі,всі радо заслухали привітання дітей, під час уроку музики вчителі співали разом з нами пісень, на уроці риторики – відповідали на всі питання, які ми приготували, під час перерви отримували від нас щирі привітання… «Активними учнями під час уроків» були всі вчителі!

Ми хочемо ще раз висловити сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і благородний професійний вибір!

Пресцентр учнівського самоврядування

Граківського НВК

Категория: Новости | Просмотров: 301 | Добавил: nvk-grakovo | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.