План роботи
I загону дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» на базі Граківського НВК
№ з/п
|
Назва заходу
|
Дата проведення
|
Час проведення
|
Відповідальні
|
Відмітка про виконання
|
1
|
Конкурс стіннівок
Бесіда по загальному травматизму
Екскурсія до сільської бібліотеки
|
02.06.2014
|
09.00-10.30
10.30-11.00
13.00-14.00
|
Вихователі 1-4 класів
Музиченко Т.Г.
|
|
2
|
Урочисте відкриття табору
День БЖД
Правила дорожнього руху
|
03.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Татарінова А.М.
Вихователі 1-4 класів
|
|
3
|
Веселі старти
|
04.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Денисенко С. М.
|
|
4
|
День природи
|
05.06.2014
|
09.00-11.50
12.30-14.00
|
Пономаренко Н. В.
Макачко Т. Ю.
|
|
5
|
Бесіда «Права і обов’язки учнів»
День народження О.С. Пушкіна
Краший декламатор віршів
|
06.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 1-4 класів
Музиченко Т.Г.
Наумова А. В.
|
|
6
|
Конкурс перекладачів
|
10.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Наумова А. В.
Павленко О. О.
|
|
7
|
День математики
|
11.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Ветчинкіна В.О.
|
|
8
|
Мистецтво в нашому житті
|
12.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Рябова В.Ю.
Креденцер О. М.
|
|
9
|
Бесіда по загальному травматизму
День БЖД
|
13.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Макачко Т. Ю.
|
|
10
|
Історія рідного села.
Конкурс краєзнавців.
|
16.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Михайлов О.В.
Татарінова А.М.
|
|
11
|
Вивчаємо народні традиції
|
17.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Єлєзєва С.І.
Черноморд С.І.
|
|
12
|
День добрих справ
|
18.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 1-4 класів
|
|
13
|
Бесіда по загальному.
Веселі старти.
|
19.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 1-4 класів
Денисенко С. М.
|
|
14
|
Урочисте закриття табору.
Конкурсна програма «У світі казки чарівної»
|
20.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Татарінова А.М.
Вихователі 1-4 класів
|
|
План роботи
II загону дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» на базі Граківського НВК
№ з/п
|
Назва заходу
|
Дата проведення
|
Час проведення
|
Відповідальні
|
Відмітка про виконання
|
1
|
Конкурс стіннівок
Бесіда по загальному травматизму
Екскурсія до сільської бібліотеки
|
02.06.2014
|
09.00-10.30
10.30-11.00
13.00-14.00
|
Вихователі 5-8 класів
Музиченко Т.Г.
|
|
2
|
Урочисте відкриття табору.
Захоплююча фізика.
Правила дорожнього руху.
|
03.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Татарінова А.М.
Гетьман Ю.Г
Вихователі 5-8 класів
|
|
3
|
Веселі старти.
|
04.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Денисенко С. М.
|
|
4
|
День природи.
|
05.06.2014
|
09.00-11.50
12.30-14.00
|
Пономаренко Н. В.
Макачко Т. Ю.
Гетьман Ю.Г.
|
|
5
|
Бесіда «Права і обов’язки учнів»
День народження О.С. Пушкіна.
Пушкін і Україна.
|
06.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 5-8
класів
Музиченко Т.Г.
Наумова А. В.
Єлєзєва С.І.
|
|
6
|
Конкурс перекладачів.
|
10.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Наумова А. В.
Павленко О. О.
|
|
7
|
День математики.
|
11.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Михайлова Н.С..
|
|
8
|
Мистецтво в нашому житті.
|
12.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Рябова В.Ю.
Креденцер О. М.
|
|
9
|
Бесіда по загальному травматизму.
День БЖД.
|
13.06.2014
|
09.00-10.00
10.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 5-8 класів
Макачко Т. Ю.
|
|
10
|
Історія рідного села.
Конкурс краєзнавців.
|
16.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Михайлов О.В.
Татарінова А.М.
|
|
11
|
Вивчаємо народні традиції.
|
17.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Єлєзєва С.І.
Черноморд С.І.
|
|
12
|
День добрих справ.
|
18.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 5-8 класів
|
|
13
|
Бесіда по загальному.
Веселі старти.
|
19.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Вихователі 5-8 класів
Денисенко С. М.
|
|
14
|
Урочисте закриття табору.
Бесіда «Земля - наш спільний дім».
|
20.06.2014
|
09.00-11.30
12.30-14.00
|
Татарінова А.М.
Вихователі 1-4 класів
|
|
|