Воскресенье, 28.04.2024, 13:32

«  Апрель 2024  »

Вже 81 річниця від тих страшних подій.

22.11.2014 о 16.00 год. учні та вчителі вшановували День пам'яті жертв голодомору.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – ми маємо не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Категория: Новости | Просмотров: 371 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 20.01.2015 | Комментарии (0)

21.11.2014

День Свободи та Гідності.

На необхідність створення такого свята Президента надихнули дві революції.

“Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада”.

В нашому закладі теж відзначали цей день. Учням розповіли як за яких подій утворився цей день.

Категория: Новости | Просмотров: 349 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 20.01.2015 | Комментарии (0)

Традиционный турслет в Чугуевском районе был запланирован на 26 сентября. Нам, Граковскому УВК, пощастливилось участвовать в самом грандиозном, на наш взгляд, и значимом этом туристическом мероприятии.

Наша команда «Успех» занимается туризмом не один год. Мы уже имеем небольшой опыт участия в подобных мероприятиях. Готовились к нему мы не один день. И турслет стал для нас, как бы, подведением итогов всей нашей туристской работы, а также началом новых планов, дружеских отношений и новых маршрутов. Наша команда состояла из 5 учащихся (Рачинский Никита, Бочарова Наталья, Коровкина Дарина ... Читать дальше »

Категория: Новости | Просмотров: 443 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 11.11.2014 | Комментарии (0)

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, наполеглива праця, що збагачує світ мудрістю, знанням, милосердям, людяністю. Учнівське самоврядування Граківського НВК 3 жовтня радо привітало шановних вчителів з їх професійним святом – Днем працівника освіти!

Ми щиросердечно побажали, нашим дорогим учителям, на всі роки душевної наснаги, педагог ... Читать дальше »

Категория: Новости | Просмотров: 300 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 11.11.2014 | Комментарии (0)

Категория: Новости | Просмотров: 511 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 11.11.2014 | Комментарии (0)

Закончилось весёлое лето. Полноправным хозяином в природе стал октябрь. Утром и ночью становится необычно холодно. Только днем всё ещё пригревает солнышко, пытается напомнить нам о лете. После изнурительного длительного труда отдыхают поля. Золотистые сады уже подарил ... Читать дальше »

Категория: Новости | Просмотров: 410 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 11.11.2014 | Комментарии (0)

7 жовтня у Граківському НВК пройшли вибори президента до «Шкільної республіки». На пост президента було висуното 5 кандидатур: Феактістова Катерина, Штріфанов Олексій, Ткачьова Олена, Бондаренко Тетяна, Сурко Микола, Бочарова Наталія. Шляхом таємного голосування виборчу гонку перемогола Бондаренко Тетяна, учениця 9 класу. Активна, енергійна, безвідмовна, одним словом гарна дівчина. З цією перемогою ми її щиро вітаємо. Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, гарного настрою, бути наполегливою і відповідальною за кожен свій крок у новому амплуа. Ми впевнені, що передаємо правління «Шкільною республікою» на 2014-2015 навчальний рік у надійні руки! Тетяно, нехай тобі щастить!!! Пресцентр учнівського самоврядування Граківського НВК
Категория: Новости | Просмотров: 301 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 10.10.2014 | Комментарии (0)

22 вересня 2014 року, на ранковій лінійці було нагороджено грамотами за активну участь у житті школи учнів Граківського НВК.
Категория: Новости | Просмотров: 321 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 29.09.2014 | Комментарии (0)

19 вересня 2014 року, проведено урочисту лінійку присвячену Дню Партизанської слави.
Категория: Новости | Просмотров: 298 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 29.09.2014 | Комментарии (0)

Звернення Директора Департаменту науки і освіти

Харківської обласної державної адміністрації до батьків учнів,

які прибули із Донецької та Луганської областей, АР Крим, та перебувають на території Харківської області

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що незабаром відбудеться свято - 1 вересня.  У цей святковий і посуті, новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи.

Це день, з якого починається дорога у майбутнє.  Усім, хто прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих та надійних друзів.

До шкіл ... Читать дальше »

Категория: Новости | Просмотров: 278 | Добавил: nvk-grakovo | Дата: 09.08.2014 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 »